شرکت معادن و صنایع معدنی کارند صدر جهان

زمان خبر

زمان مطالعه:

1

برگزاری مراسم سالگرد شهادت سردار سپهبدحاج قاسم سلیمانی در مجتمع معدنی صنعتی شادان

به گزارش روابط عمومی مجتمع معدنی صنعتی شادان همزمان با سالروز شهادت سردار دلها مراسم یادبودی روز پنجشنبه ۱۴ دیماه در محل نمازخانه مجتمع معدنی صنعتی شادان با حضور فرمانده ناحیه مقاومت سپاه شهرستان خوسف برگزار شد.

سرهنگ ابراهیمی در این مراسم ضمن تسلیت و محکوم کردن حادثه تروریستی در کرمان به گوشه ای از کینه های آمریکایی صهیونیستی با ایران اشاره کرد و افزود: تفرقه افکنی بین مذاهب و اقلیت های ایرانی از سیاست های دشمن است.

وی با وام گرفتن از کلام رهبری که میفرمایند؛به شهید حاج قاسم سلیمانی به چشم یک فرد نگاه نکنیم،به چشم یک مکتب نگاه کنیم، به ویژگی های شخصیتی و اخلاقی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی پرداخت.

در این مراسم حجت الاسلام سید فخرالدین موسوی رستگار با اشاره به اهمیت خانواده از ارادت سردار دلها به مادر گفت و در سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا(س)و روز مادر، به ویژگی های شخصیتی و والای بانوی اسلام اشاره فرمود.
مراسم یادبود به همت پایگاه مقاومت بسیج مجتمع معدنی صنعتی شادان که به نام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی مزین است، برگزار گردید.

روابط عمومی شرکت معادن و صنایع معدنی کارند صدر جهان

خبر های هفته

اردیبهشت ۲۲, ۱۴۰۳

زمان خبر

نگاه بلند مجموعه کارند صدر جهان؛ تولید همراه با علم/ انعقاد تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه صنعتی بیرجند با شرکت معادن و صنایع معدنی کارند صدر جهان

زمان مطالعه:

1

اردیبهشت ۲۲, ۱۴۰۳

زمان خبر

روز جهانی کار و کارگر، فرصتی برای قدردانی

زمان مطالعه:

1

اردیبهشت ۲۲, ۱۴۰۳

زمان خبر

فرمانده نیروی انتظامی استان در آئین بهره برداری از پاسگاه انتظامی و انبار مواد ناریه مجتمع معدنی صنعتی شادان عنوان کرد: امنیت از عوامل مهم و تاثیرگذار در تولید و اقتصاد است.

زمان مطالعه:

1

اسفند ۶, ۱۴۰۲

زمان خبر

به گزارش روابط عمومی مجتمع معدنی صنعتی شادان، در مورخ شنبه ۵ اسفندماه ۱۴۰۲ همزمان با فرارسیدن نیمه شعبان، مراسمی با حضور فرماندار شهرستان خوسف و نیروهای مهندسی و کارگری در معدن شادان برگزار شد.

زمان مطالعه:

1

بهمن ۱۶, ۱۴۰۲

زمان خبر

تلاش دانش بنیان مهندسان ایرانی، در چهارمین روز از دهه فجر، بهره برداری از سه پروژه معادن طلای شادان و آغاز ساخت یک کارخانه فرآوری طلا را ، برای مردم خراسان جنوبی، در بهشت معادن کشور به ارمغان آورد.

زمان مطالعه:

2

بهمن ۸, ۱۴۰۲

زمان خبر

حجت الاسلام فلسفی در این مراسم ضمن قدردانی از نیروهای مهندسی و کارگری که در جبهه اقتصادی در تلاش هستند افزود؛ .....

زمان مطالعه:

2

بهمن ۵, ۱۴۰۲

زمان خبر

این شرکت که پیش تر به عنوان شرکت دانش بنیان نوپا معرفی شده بود، پس از تلاش‌های شبانه روزی و با تولید محصول دانش بنیان بر مبنای مصوبه کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان، به عنوان شرکت تولیدی دارای فعالیت دانش‌بنیان نوآور معرفی شد

زمان مطالعه:

1