شرکت معادن و صنایع معدنی کارند صدر جهان

زمان خبر

زمان مطالعه:

۲ دقیقه

سهم ۶ هزار اصله نهال در مجتمع معدنی-صنعتی شادان از طرح ملی کاشت یک میلیارد درخت در کشور

به گزارش روابط عمومی مجتمع معدنی-صنعتی شادان در مورخ یکشنبه ۱۹ آذرماه سال جاری، با حضور مسئولین استان و شهرستان و در فاز اول ۳هزار اصله نهال در مجموعه معدنی-صنعتی شادان کاشته شد.

در این مراسم مدیر کل منابع طبیعی استان با اشاره به سهم ۱۶ میلیونی استان خراسان جنوبی از یک میلیارد کاشت درخت در کشور افزود؛ بایستی طی چهار سال آینده استان به این تعداد از کاشت درخت دست یابد.

نصرآبادی با بیان اینکه این طرح با کمک سازمان ها و ارگان های مردم نهاد محقق خواهد شد؛ گفت امروز مجموعه شادان الگو و پیش قدم‌ این امر شده و با همکاری صورت پذیرفته توسط این مجموعه، در زمینی به مساحت ۶۰ هکتار و در پایین دست معدن شاهد کاشت ۶هزار اصله نهال در آینده نچندان دور خواهیم بود.
در این مراسم آقایان صفری (مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری)، حسینی (فرماندار شهرستان خوسف)، سبزی (رئیس من

روابط عمومی شرکت معادن و صنایع معدنی کارند صدر جهان

خبر های هفته

اردیبهشت ۲۲, ۱۴۰۳

زمان خبر

نگاه بلند مجموعه کارند صدر جهان؛ تولید همراه با علم/ انعقاد تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه صنعتی بیرجند با شرکت معادن و صنایع معدنی کارند صدر جهان

زمان مطالعه:

1

اردیبهشت ۲۲, ۱۴۰۳

زمان خبر

روز جهانی کار و کارگر، فرصتی برای قدردانی

زمان مطالعه:

1

اردیبهشت ۲۲, ۱۴۰۳

زمان خبر

فرمانده نیروی انتظامی استان در آئین بهره برداری از پاسگاه انتظامی و انبار مواد ناریه مجتمع معدنی صنعتی شادان عنوان کرد: امنیت از عوامل مهم و تاثیرگذار در تولید و اقتصاد است.

زمان مطالعه:

1

اسفند ۶, ۱۴۰۲

زمان خبر

به گزارش روابط عمومی مجتمع معدنی صنعتی شادان، در مورخ شنبه ۵ اسفندماه ۱۴۰۲ همزمان با فرارسیدن نیمه شعبان، مراسمی با حضور فرماندار شهرستان خوسف و نیروهای مهندسی و کارگری در معدن شادان برگزار شد.

زمان مطالعه:

1

بهمن ۱۶, ۱۴۰۲

زمان خبر

تلاش دانش بنیان مهندسان ایرانی، در چهارمین روز از دهه فجر، بهره برداری از سه پروژه معادن طلای شادان و آغاز ساخت یک کارخانه فرآوری طلا را ، برای مردم خراسان جنوبی، در بهشت معادن کشور به ارمغان آورد.

زمان مطالعه:

2

بهمن ۸, ۱۴۰۲

زمان خبر

حجت الاسلام فلسفی در این مراسم ضمن قدردانی از نیروهای مهندسی و کارگری که در جبهه اقتصادی در تلاش هستند افزود؛ .....

زمان مطالعه:

2

بهمن ۵, ۱۴۰۲

زمان خبر

این شرکت که پیش تر به عنوان شرکت دانش بنیان نوپا معرفی شده بود، پس از تلاش‌های شبانه روزی و با تولید محصول دانش بنیان بر مبنای مصوبه کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان، به عنوان شرکت تولیدی دارای فعالیت دانش‌بنیان نوآور معرفی شد

زمان مطالعه:

1

دی ۱۵, ۱۴۰۲

زمان خبر

برگزاری مراسم سالگرد شهادت سردار سپهبدحاج قاسم سلیمانی در مجتمع معدنی صنعتی شادان...

زمان مطالعه:

1