شرکت معادن و صنایع معدنی کارند صدر جهان

زمان مطالعه:

۲دقیقه

عزت امروز ایران اسلامی نتیجه رشادتهای سالهای دفاع مقدس و تلاشهای جهادی جوانان امروز

در آیین افتتاح پایگاه مقاومت بسیج مجتمع معدنی-صنعتی شادان با حضور سردار مهدوی عنوان شد؛

عزت امروز ایران اسلامی نتیجه رشادتهای سالهای دفاع مقدس و تلاشهای جهادی جوانان امروز

فرمانده سپاه انصار الرضا (علیه السلام) استان در آیین افتتاح  پایگاه مقاومت بسیج مجتمع معدنی -صنعتی شادان که به مناسبت هفته دفاع مقدس فعال شد گفت: عزت امروز ایران اسلامی برگرفته از مقاومت جوانان دیروز میهن در سالهای دفاع مقدس و اعتقاد جوانان امروز کشور به شعار “ما می‌توانیم” است.

سردار مهدوی ، تکیه بر توانمندی شرکت‌های دانش بنیان و جوانان نخبه را تاکید رهبر معظم انقلاب دانست و افزود: بزرگ مردان سالهای دفاع مقدس، امنیت را به ارمغان آوردند و جوانان امروز ایران در سایه این امنیت، می‌توانند صنایع و معادن کشور را پیشرفت دهند و به دستاوردهایی برسند که یکی از مهم‌ترین نتایجش اشتغال جوانان و رفع بیکاری است.

وی با تاکید بر به کارگیری مدیریت جهادی در کشور گفت: باید با الگوگرفتن از مدیریت سال‌های دفاع مقدس، همچون مهندسان جبهه های جنگ، از شرایط تحریم برای رسیدن به خودکفایی، بهره بگیریم.

مدیرعامل شرکت معادن و صنایع معدنی کارندصدر جهان در این مراسم ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس از زحمات مهندسین و پرسنل مجتمع معدنی-صنعتی شادان قدردانی کرد.
دکتر رئیسی با بیان اینکه همچنان همانند دوران هشت سال جنگ تحمیلی درگیر جنگ اقتصادی هستیم افزود در تهدید تحریم ها امروز شاهد خلق دانش و‌ خودباوری مهندسین جوان هستیم که در پروژه های مجتمع معدنی-صنعتی شادان توانسته ارزش افزوده خوبی برای کشور عزیزمان ایران داشته باشد.
در مراسم افتتاح پایگاه مقاومت بسیج مجتمع معدنی-صنعتی شادان که مزین به نام مبارک سردار دلها حاج قاسم سلیمانی شد، سرهنگ ابراهیمی فرمانده محترم ناحیه مقاومت سپاه شهرستان خوسف،دکتر حسینی سرپرست محترم فرمانداری شهرستان خوسف و حجت الاسلام موسوی رستگار همراهی و حضور داشتند.

روابط عمومی شرکت معادن و صنایع معدنی کارند صدر جهان

خبر های هفته

اردیبهشت ۲۲, ۱۴۰۳

زمان خبر

نگاه بلند مجموعه کارند صدر جهان؛ تولید همراه با علم/ انعقاد تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه صنعتی بیرجند با شرکت معادن و صنایع معدنی کارند صدر جهان

زمان مطالعه:

1

اردیبهشت ۲۲, ۱۴۰۳

زمان خبر

روز جهانی کار و کارگر، فرصتی برای قدردانی

زمان مطالعه:

1

اردیبهشت ۲۲, ۱۴۰۳

زمان خبر

فرمانده نیروی انتظامی استان در آئین بهره برداری از پاسگاه انتظامی و انبار مواد ناریه مجتمع معدنی صنعتی شادان عنوان کرد: امنیت از عوامل مهم و تاثیرگذار در تولید و اقتصاد است.

زمان مطالعه:

1

اسفند ۶, ۱۴۰۲

زمان خبر

به گزارش روابط عمومی مجتمع معدنی صنعتی شادان، در مورخ شنبه ۵ اسفندماه ۱۴۰۲ همزمان با فرارسیدن نیمه شعبان، مراسمی با حضور فرماندار شهرستان خوسف و نیروهای مهندسی و کارگری در معدن شادان برگزار شد.

زمان مطالعه:

1

بهمن ۱۶, ۱۴۰۲

زمان خبر

تلاش دانش بنیان مهندسان ایرانی، در چهارمین روز از دهه فجر، بهره برداری از سه پروژه معادن طلای شادان و آغاز ساخت یک کارخانه فرآوری طلا را ، برای مردم خراسان جنوبی، در بهشت معادن کشور به ارمغان آورد.

زمان مطالعه:

2