شرکت معادن و صنایع معدنی کارند صدر جهان

زمان مطالعه:

2

در چهارمین گردهمایی هم اندیشی مدیران گروه سرمایه گذاری خوارزمی عنوان شد؛ درخشش شرکت دانش بنیان معادن و صنایع معدنی کارند صدر جهان در بین شرکت های گروه سرمایه گذاری خوارزمی

چهارمین گردهمایی هم اندیشی مدیران گروه سرمایه گذاری خوارزمی با حضور مدیران و اعضای هیئت مدیره شرکت های زیر مجموعه به میزبانی شرکت کارند صدر جهان در ۲۱ اسفندماه ۱۴۰۲ در تهران برگزار شد.

در این نشست مدیرعامل شرکت معادن و صنایع معدنی کارند صدر جهان با گزارشی از آخرین وضعیت مجتمع معدنی صنعتی طلای شادان افزود: این شرکت با تکیه بر توان و دانش بومی توانسته کارهای بزرگی در سطح ملی انجام دهد و بدنبال این هستیم که با فناوری های جدید در حوزه معادن که بدنبال آن پروژه سارت به بهره برداری رسید، بتوانیم با استاندارهای بین المللی این شرکت را در مسیر پیشرفت و تعالی قرار دهیم.

دکتر رئیسی در ادامه با اشاره به کلنگ زنی و بهره برداری سه پروژه مهم در دهه فجر امسال بیان داشت که پروژه سارت، کارخانه تولید مواد اولیه سیانید سدیم و انبار مواد ناریه بتوانیم به روند افرایش تولید و سوددهی بیشتر کمک کنیم که این امر در سال آینده از اهداف مهم این شرکت است.دکتر رئیسی در پایان از حمایت های شرکت سرمایه گذاری خوارزمی در کسب موفقیت های علمی و بهره برداری پروژه های صنعتی مجتمع معدنی -صنعتی شادان قدردانی کرد و افزود؛ تقارن بهار قرآن و طبیعت نوید بخش آغاز سالی پربرکت و پر روزی برای همه شرکت های زیر مجموعه شرکت سرمایه گذاری خوارزمی خواهد بود، انشاالله.

در این مراسم جناب آقای خالصی معاون امور شرکت ها و مجامع شرکت سرمایه گذاری خوارزمی به معرفی شرکت های برتر سه ماهه چهارم سال جاری اشاره کرد که شرکت کارند صدر جهان توانست رتبه اول در بین شرکت های زیرمجموعه گروه سرمایه گذاری خوارزمی کسب کند.

در ادامه دکتر نعیمی قائم مقام مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری خوارزمی به تشریح و آموزش برخی موارد تئوری نمایندگی، نکات مهم قوانین تجارت و مواردی در بحث صورت های مالی پرداختند و در پایان ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و سال جدید، برای همه مدیران و کارکنان گروه سرمایه گذاری خوارزمی خواستار تلاش بیشتر در جهت افزایش بهره وری و سوددهی بیشتر سهامداران شد.

روابط عمومی شرکت معادن و صنایع معدنی کارند صدر جهان

خبر های هفته

اسفند ۶, ۱۴۰۲

زمان خبر

به گزارش روابط عمومی مجتمع معدنی صنعتی شادان، در مورخ شنبه ۵ اسفندماه ۱۴۰۲ همزمان با فرارسیدن نیمه شعبان، مراسمی با حضور فرماندار شهرستان خوسف و نیروهای مهندسی و کارگری در معدن شادان برگزار شد.

زمان مطالعه:

1

بهمن ۱۶, ۱۴۰۲

زمان خبر

تلاش دانش بنیان مهندسان ایرانی، در چهارمین روز از دهه فجر، بهره برداری از سه پروژه معادن طلای شادان و آغاز ساخت یک کارخانه فرآوری طلا را ، برای مردم خراسان جنوبی، در بهشت معادن کشور به ارمغان آورد.

زمان مطالعه:

2

بهمن ۸, ۱۴۰۲

زمان خبر

حجت الاسلام فلسفی در این مراسم ضمن قدردانی از نیروهای مهندسی و کارگری که در جبهه اقتصادی در تلاش هستند افزود؛ .....

زمان مطالعه:

2

بهمن ۵, ۱۴۰۲

زمان خبر

این شرکت که پیش تر به عنوان شرکت دانش بنیان نوپا معرفی شده بود، پس از تلاش‌های شبانه روزی و با تولید محصول دانش بنیان بر مبنای مصوبه کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان، به عنوان شرکت تولیدی دارای فعالیت دانش‌بنیان نوآور معرفی شد

زمان مطالعه:

1

دی ۱۵, ۱۴۰۲

زمان خبر

برگزاری مراسم سالگرد شهادت سردار سپهبدحاج قاسم سلیمانی در مجتمع معدنی صنعتی شادان...

زمان مطالعه:

1

دی ۱۵, ۱۴۰۲

زمان خبر

بازدید قائم مقام شرکت سرمایه گذاری خوارزمی از مجتمع مهدنی صنعتی شادان ....

زمان مطالعه:

1

دی ۳, ۱۴۰۲

زمان خبر

بازدید دکتر جهانگیر معاون سرمایه گذاری و توسعه شرکت خوارزمی از مجتمع معدنی...

زمان مطالعه:

۳دقیقه

دی ۳, ۱۴۰۲

زمان خبر

دومین گردهمایی فصلی مدیران شرکت‌های گروه سرمایه گذاری خوارزمی در مورخ ۱۴۰۲/۰۸/۰۸ برگزار شد

زمان مطالعه:

۱دقیقه