شرکت معادن و صنایع معدنی کارند صدر جهان

زمان خبر

زمان مطالعه:

۱دقیقه

دومین گردهمایی فصلی مدیران شرکت‌های گروه سرمایه گذاری خوارزمی در مورخ ۱۴۰۲/۰۸/۰۸ برگزار شد. 

به گزارش روابط عمومی شرکت معادن و صنایع معدنی کارند صدر جهان، دومین گردهمایی فصلی مدیران شرکت‌های گروه سرمایه گذاری خوارزمی در مورخ ۱۴۰۲/۰۸/۰۸ برگزار شد.در این جلسه با تاکید بر تدوین برنامه عملیاتی دوساله شرکت و سرعت عمل در انجام پروژه‌های توسعه‌ای شرکت به سهامداران و ذینفعان محترم تاکید و لزوم پاسخگویی و شفافیت عملکرد مورد تاکید قرار گرفت. در ادامه و به دنبال سنجش عملکرد شرکتی از منظر شاخص‌هایی نظیر بازده دارایی، بازده حقوق صاحبان سهام، حاشیه سود خالص و….. شرکت های توسعه مدیریت سرمایه خوارزمی، تجارت گستران خوارزمی و شرکت های معادن و صنایع معدنی کارند صدر جهان و سبدگردان الگوریتم به ترتیب به عنوان شرکت های حائز رتبه‌های برتر معرفی گردیدند.

روابط عمومی شرکت معادن و صنایع معدنی کارند صدر جهان

خبر های هفته

اردیبهشت ۲۲, ۱۴۰۳

زمان خبر

نگاه بلند مجموعه کارند صدر جهان؛ تولید همراه با علم/ انعقاد تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه صنعتی بیرجند با شرکت معادن و صنایع معدنی کارند صدر جهان

زمان مطالعه:

1

اردیبهشت ۲۲, ۱۴۰۳

زمان خبر

روز جهانی کار و کارگر، فرصتی برای قدردانی

زمان مطالعه:

1

اردیبهشت ۲۲, ۱۴۰۳

زمان خبر

فرمانده نیروی انتظامی استان در آئین بهره برداری از پاسگاه انتظامی و انبار مواد ناریه مجتمع معدنی صنعتی شادان عنوان کرد: امنیت از عوامل مهم و تاثیرگذار در تولید و اقتصاد است.

زمان مطالعه:

1

اسفند ۶, ۱۴۰۲

زمان خبر

به گزارش روابط عمومی مجتمع معدنی صنعتی شادان، در مورخ شنبه ۵ اسفندماه ۱۴۰۲ همزمان با فرارسیدن نیمه شعبان، مراسمی با حضور فرماندار شهرستان خوسف و نیروهای مهندسی و کارگری در معدن شادان برگزار شد.

زمان مطالعه:

1

بهمن ۱۶, ۱۴۰۲

زمان خبر

تلاش دانش بنیان مهندسان ایرانی، در چهارمین روز از دهه فجر، بهره برداری از سه پروژه معادن طلای شادان و آغاز ساخت یک کارخانه فرآوری طلا را ، برای مردم خراسان جنوبی، در بهشت معادن کشور به ارمغان آورد.

زمان مطالعه:

2

بهمن ۸, ۱۴۰۲

زمان خبر

حجت الاسلام فلسفی در این مراسم ضمن قدردانی از نیروهای مهندسی و کارگری که در جبهه اقتصادی در تلاش هستند افزود؛ .....

زمان مطالعه:

2

بهمن ۵, ۱۴۰۲

زمان خبر

این شرکت که پیش تر به عنوان شرکت دانش بنیان نوپا معرفی شده بود، پس از تلاش‌های شبانه روزی و با تولید محصول دانش بنیان بر مبنای مصوبه کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان، به عنوان شرکت تولیدی دارای فعالیت دانش‌بنیان نوآور معرفی شد

زمان مطالعه:

1