شرکت معادن و صنایع معدنی کارند صدر جهان

زمان مطالعه:

۲دقیقه

راه اندازی خط نیمه صنعتی و دانش بنیان پروژه استحصال مس به روش SART همزمان با هفته دفاع مقدس در مجتمع معدنی صنعتی شادان

فرمانده سپاه انصار الرضا (علیه السلام) استان خراسان جنوبی: عزت امروز ایران اسلامی نتیجه اعتقاد جوانان ایران به شعار “ما می‌توانیم” است.به گزارش روابط عمومی شرکت دانش بنیان معادن و صنایع معدنی کارند صدر جهان در مراسم راه اندازی  پایلوت واحد فرآوری SART  در مجتمع معدنی  صنعتی  شادان سردار مهدوی بیان داشت: موفقیت مجموعه شادان در استحصال عنصر مس با روش های دوستدار محیط زیست که برای اولین بار در کشور راه اندازی شده است، مصداق تبدیل شرایط تحریم به فرصت است.

ایشان تکیه بر توانمندی شرکت‌های  دانش بنیان و  جوانان نخبه را تاکید رهبر معظم انقلاب دانست و افزود: در سایه  امنیتی که با رشادت رزمندگان سالهای دفاع مقدس به دست آمده است، جوانان ایران می‌توانند صنایع و معادن کشور را پیشرفت دهند  و به دستاوردهایی برسند که یکی از  مهم‌ترین نتایجش اشتغال جوانان و رفع بیکاری است. وی با تاکید بر به کارگیری مدیریت جهادی در کشور گفت: برای رفع مشکلات کشور باید مدیریتی همچون مدیریت سال‌های دفاع مقدس با تفکر بسیجی را در کشور پیاده کنیم.

مدیرعامل شرکت دانش بنیان معادن و صنایع معدنی کارند صدر جهان (بهره‌بردار مجتمع معدنی – صنعتی طلای شادان) در این مراسم با گرامیداشت هفته دفاع مقدس ضمن تشکر صمیمانه از حمایت، همدلی و همراهی مدیران عامل شرکت سرمایه گذاری خوارزمی و شرکت دانش بنیان توسعه معادن صدر جهان به عنوان هلدینگ های مادر پروژه شادان، از زحمات مهندسین و پرسنل شرکت و مجتمع قدردانی کرد.

دکتر رئیسی با بیان اینکه در حال حاضر همانند دوران هشت سال جنگ تحمیلی درگیر جنگ اقتصادی هستیم افزود: به لطف خدا و در سایه همت بلند مهندسین و پرسنل مجموعه، شعار ما میتوانیم در معدن شادان محقق شد و در تهدید تحریم‎‌ها، امروز شاهد خلق دانش و‌ خودباوری مهندسین جوان هستیم که در پروژه SART دانش پیچیده مربوطه را برای اولین بار در کشور بومی سازی کرده اند.

لازم به اشاره است در فرآیند SART ، فرآوری همزمان کانسنگ طلا-مس در یک فرآیند دوستدار محیط زیست انجام می شود.

شایان ذکر است تا سال ۲۰۲۳ کم‌تر از ۱۵ کارخانه فرآوری در جهان توانسته‌اند این فرآیند پیچیده و پرهزینه را در خط تولید خود به بهره‌برداری برسانند.

مراسم راه اندازی خط SART مجتمع معدنی-صنعتی شادان که به مناسبت هفته دفاع مقدس با نام شهید والامقام سردار سعیدالله قائمی مزین شده بود، در مورخ سه شنبه ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ با حضور سردار مهدوی فرمانده سپاه انصار الرضا (علیه السلام) استان خراسان جنوبی، دکتر حسینی فرماندار محترم شهرستان خوسف، سرهنگ ابراهیمی فرمانده محترم ناحیه مقاومت سپاه شهرستان خوسف، حجت السلام موسوی، سید قاسم خلوصی مدیر محترم حفاظت و حراست شرکت سرمایه گذاری خوارزمی و مدیران و پرسنل در مجتمع شادان برگزار شد.

روابط عمومی شرکت معادن و صنایع معدنی کارند صدر جهان

خبر های هفته

اردیبهشت ۲۲, ۱۴۰۳

زمان خبر

نگاه بلند مجموعه کارند صدر جهان؛ تولید همراه با علم/ انعقاد تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه صنعتی بیرجند با شرکت معادن و صنایع معدنی کارند صدر جهان

زمان مطالعه:

1

اردیبهشت ۲۲, ۱۴۰۳

زمان خبر

روز جهانی کار و کارگر، فرصتی برای قدردانی

زمان مطالعه:

1

اردیبهشت ۲۲, ۱۴۰۳

زمان خبر

فرمانده نیروی انتظامی استان در آئین بهره برداری از پاسگاه انتظامی و انبار مواد ناریه مجتمع معدنی صنعتی شادان عنوان کرد: امنیت از عوامل مهم و تاثیرگذار در تولید و اقتصاد است.

زمان مطالعه:

1

اسفند ۶, ۱۴۰۲

زمان خبر

به گزارش روابط عمومی مجتمع معدنی صنعتی شادان، در مورخ شنبه ۵ اسفندماه ۱۴۰۲ همزمان با فرارسیدن نیمه شعبان، مراسمی با حضور فرماندار شهرستان خوسف و نیروهای مهندسی و کارگری در معدن شادان برگزار شد.

زمان مطالعه:

1

بهمن ۱۶, ۱۴۰۲

زمان خبر

تلاش دانش بنیان مهندسان ایرانی، در چهارمین روز از دهه فجر، بهره برداری از سه پروژه معادن طلای شادان و آغاز ساخت یک کارخانه فرآوری طلا را ، برای مردم خراسان جنوبی، در بهشت معادن کشور به ارمغان آورد.

زمان مطالعه:

2

بهمن ۸, ۱۴۰۲

زمان خبر

حجت الاسلام فلسفی در این مراسم ضمن قدردانی از نیروهای مهندسی و کارگری که در جبهه اقتصادی در تلاش هستند افزود؛ .....

زمان مطالعه:

2

بهمن ۵, ۱۴۰۲

زمان خبر

این شرکت که پیش تر به عنوان شرکت دانش بنیان نوپا معرفی شده بود، پس از تلاش‌های شبانه روزی و با تولید محصول دانش بنیان بر مبنای مصوبه کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان، به عنوان شرکت تولیدی دارای فعالیت دانش‌بنیان نوآور معرفی شد

زمان مطالعه:

1