شرکت معادن و صنایع معدنی کارند صدر جهان

زمان مطالعه:

1

روز جهانی کار و کارگر، فرصتی برای قدردانی


به گزارش روابط عمومی مجتمع معدنی صنعتی شادان همزمان با روز جهانی کار و کارگر در ۱۲ اردیبهشت ماه سال جاری مراسمی با حضور مدیرعامل و مدیران مجتمع در جمع نیروهای مهندسی، کارشناسی و کارگری معدن شادان برگزار شد.
مدیرعامل شرکت دانش بنیان معادن و صنایع معدنی کارند صدر جهان در این مراسم از تلاش های نیروهای مهندسی و کارگری در کسب موفقیت ها و پیشرفت های مجتمع قدردانی کرد و افزود این تلاش ها توانسته در بهبود جایگاه اجتماعی و اقتصادی نیروها تاثیرگذار باشد.
دکتر رئیسی ضمن تقدیر از همراهی و حمایت خانواده های مهندسین و کارگری در جهت ایجاد فضایی مناسب در خانه که میتواند اثربخشی خوبی برای نیرو در محیط کاری و تولید باشد،ادامه داد که تاکید هیئت مدیره مبنی بر توجه بیشتر به بخش رفاهی نیروها میتواند قدردانی از خانواده ها باشد.
وی با اشاره به اقدامات و تلاش های گذشته از تمامی نیروها خواست تا با انگیزه بیشتر برای اهداف پیش روی مجموعه در جهت راه اندازی و بهره برداری از کارخانه بزرگ فلوتاسیون تلاش شود تا برگ زرین دیگری بر افتخارات این مجموعه افزوده گردد.
در این مراسم که هنرمندان استانی حضور داشتند در پایان به خانواده بزرگ مجتمع معدنی صنعتی شادان هدایای نقدی و غیرنقدی به پاس قدردانی اهدا شد.

روابط عمومی شرکت معادن و صنایع معدنی کارند صدر جهان

خبر های هفته

اردیبهشت ۲۲, ۱۴۰۳

زمان خبر

نگاه بلند مجموعه کارند صدر جهان؛ تولید همراه با علم/ انعقاد تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه صنعتی بیرجند با شرکت معادن و صنایع معدنی کارند صدر جهان

زمان مطالعه:

1

اردیبهشت ۲۲, ۱۴۰۳

زمان خبر

روز جهانی کار و کارگر، فرصتی برای قدردانی

زمان مطالعه:

1

اردیبهشت ۲۲, ۱۴۰۳

زمان خبر

فرمانده نیروی انتظامی استان در آئین بهره برداری از پاسگاه انتظامی و انبار مواد ناریه مجتمع معدنی صنعتی شادان عنوان کرد: امنیت از عوامل مهم و تاثیرگذار در تولید و اقتصاد است.

زمان مطالعه:

1

اسفند ۶, ۱۴۰۲

زمان خبر

به گزارش روابط عمومی مجتمع معدنی صنعتی شادان، در مورخ شنبه ۵ اسفندماه ۱۴۰۲ همزمان با فرارسیدن نیمه شعبان، مراسمی با حضور فرماندار شهرستان خوسف و نیروهای مهندسی و کارگری در معدن شادان برگزار شد.

زمان مطالعه:

1

بهمن ۱۶, ۱۴۰۲

زمان خبر

تلاش دانش بنیان مهندسان ایرانی، در چهارمین روز از دهه فجر، بهره برداری از سه پروژه معادن طلای شادان و آغاز ساخت یک کارخانه فرآوری طلا را ، برای مردم خراسان جنوبی، در بهشت معادن کشور به ارمغان آورد.

زمان مطالعه:

2

بهمن ۸, ۱۴۰۲

زمان خبر

حجت الاسلام فلسفی در این مراسم ضمن قدردانی از نیروهای مهندسی و کارگری که در جبهه اقتصادی در تلاش هستند افزود؛ .....

زمان مطالعه:

2

بهمن ۵, ۱۴۰۲

زمان خبر

این شرکت که پیش تر به عنوان شرکت دانش بنیان نوپا معرفی شده بود، پس از تلاش‌های شبانه روزی و با تولید محصول دانش بنیان بر مبنای مصوبه کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان، به عنوان شرکت تولیدی دارای فعالیت دانش‌بنیان نوآور معرفی شد

زمان مطالعه:

1

دی ۱۵, ۱۴۰۲

زمان خبر

برگزاری مراسم سالگرد شهادت سردار سپهبدحاج قاسم سلیمانی در مجتمع معدنی صنعتی شادان...

زمان مطالعه:

1