شرکت معادن و صنایع معدنی کارند صدر جهان

زمان خبر

زمان مطالعه:

1

شرکت معادن و صنایع معدنی کارند صدر جهان به جمع شرکت‌های دانش بنیان نوآور پیوست!

به گزارش روابط عمومی شرکت کارند صدرجهان، این شرکت که پیش تر به عنوان شرکت دانش بنیان نوپا معرفی شده بود، پس از تلاش‌های شبانه روزی و با تولید محصول دانش بنیان بر مبنای مصوبه کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان، به عنوان شرکت تولیدی دارای فعالیت دانش‌بنیان نوآور معرفی شد و نام این شرکت را در فهرست شرکت های نوآور کشور ثبت کرد. بر‌اساس گزارش کارگروه ارزیابی شرکت‌ها و موسسات دانش بنیان کشور، برای فعالیت‌های شرکت معادن و صنایع معدنی کارند صدر جهان در حوزه‌ی تولید مواد پیشرفته و محصولات مبتنی بر فناوری‌های شیمیایی برای راه اندازی واحد سارت در طی فرآوری شمش طلا، تأییدیه نوآور در دیماه سال ۱۴۰۲صادر شد.
شایان ذکر است شرکت کارند صدر جهان به عنوان یکی از شرکت‌های نوآور پس از راه اندازی کارخانه طلا در بهمن ماه سال ۱۴۰۰ با دنبال نمودن راهکارهای نوین در حوزه فرآوری مواد معدنی در مهرماه سال ۱۴۰۲ برای اولین بار در کشور به عنوان یک شرکت پیشرو در صنعت فرآوری طلا موفق به راه اندازی خط سارت به عنوان یک فرآیند دانش بنیان شد و توانست بر مبنای اتکا بر دانش بومی مهندسین جوان خود، با مهارت، تفکر استراتژیک و ایده‌های نوآورانه یک تهدید در خط تولید را به یک فرصت سودآور تبدیل نماید.
رئیسی مدیرعامل شرکت ضمن بیان این موفقیت برای مجموعه کارند صدرجهان در اخذ گواهی “دانش بنیان نوآور ”از کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت‌ها و موسسات دانش بنیان – معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری؛ ابراز امیدواری نمود که این شرکت بتواند با توکل و تعهد، پشتکار تمام پرسنل و حمایت های شرکت سرمایه گذاری خوارزمی، همچون گذشته مسیر موفقیت و پیشرفت را در ادامه راه با گام‌هایی استوارتر طی نماید.

لازم‌ به اشاره است شرکت کارند صدر جهان، به عنوان یکی از ‌ شرکت‌های تولید کننده شمش طلا، بهره‌بردار معدن شادان به عنوان یکی از بزرگترین ذخایر طلای کشور می باشد، و در مسیر پیشرفت چند سال اخیر، موفق به دریافت لوح و تندیس واحد برتر اکتشاف کشور در سال ۱۴۰۱ و واحد نمونه تحقیق و توسعه استان خراسان جنوبی در سال۱۴۰۲ شده است.

روابط عمومی شرکت معادن و صنایع معدنی کارند صدر جهان

خبر های هفته

خرداد ۲۶, ۱۴۰۳

زمان خبر

در بازدید دادستان محترم مرکز خراسان جنوبی از معدن ‎شادان عنوان شد؛ زحمات و تلاش های سرمایه گذاران و بهره برداران در دل کویر قابل تحسین است.

زمان مطالعه:

1

خرداد ۷, ۱۴۰۳

زمان خبر

معاون مالی و توسعه منابع شرکت خوارزمی و مدیرعامل شرکت توسعه مدیریت سرمایه خوارزمی آقای علی اکبر مصطفی پور در گفتگو با روابط عمومی در خصوص عملکرد سال گذشته و برنامه های آتی شرکت توسعه مدیریت سرمایه خوارزمی توضیحاتی ارائه نمودند.

زمان مطالعه:

۳

اردیبهشت ۲۲, ۱۴۰۳

زمان خبر

نگاه بلند مجموعه کارند صدر جهان؛ تولید همراه با علم/ انعقاد تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه صنعتی بیرجند با شرکت معادن و صنایع معدنی کارند صدر جهان

زمان مطالعه:

1

اردیبهشت ۲۲, ۱۴۰۳

زمان خبر

روز جهانی کار و کارگر، فرصتی برای قدردانی

زمان مطالعه:

1

اردیبهشت ۲۲, ۱۴۰۳

زمان خبر

فرمانده نیروی انتظامی استان در آئین بهره برداری از پاسگاه انتظامی و انبار مواد ناریه مجتمع معدنی صنعتی شادان عنوان کرد: امنیت از عوامل مهم و تاثیرگذار در تولید و اقتصاد است.

زمان مطالعه:

1

اسفند ۶, ۱۴۰۲

زمان خبر

به گزارش روابط عمومی مجتمع معدنی صنعتی شادان، در مورخ شنبه ۵ اسفندماه ۱۴۰۲ همزمان با فرارسیدن نیمه شعبان، مراسمی با حضور فرماندار شهرستان خوسف و نیروهای مهندسی و کارگری در معدن شادان برگزار شد.

زمان مطالعه:

1

بهمن ۱۶, ۱۴۰۲

زمان خبر

تلاش دانش بنیان مهندسان ایرانی، در چهارمین روز از دهه فجر، بهره برداری از سه پروژه معادن طلای شادان و آغاز ساخت یک کارخانه فرآوری طلا را ، برای مردم خراسان جنوبی، در بهشت معادن کشور به ارمغان آورد.

زمان مطالعه:

2

بهمن ۸, ۱۴۰۲

زمان خبر

حجت الاسلام فلسفی در این مراسم ضمن قدردانی از نیروهای مهندسی و کارگری که در جبهه اقتصادی در تلاش هستند افزود؛ .....

زمان مطالعه:

2