شرکت معادن و صنایع معدنی کارند صدر جهان

زمان مطالعه:

1

فرمانده انتظامی استان در آئین بهره برداری از پاسگاه انتظامی و انبار مواد ناریه مجتمع معدنی صنعتی شادان عنوان کرد:امنیت از عوامل مهم و تاثیرگذار در تولید و اقتصاد است.


به گزارش روابط عمومی مجتمع معدنی صنعتی شادان همزمان با هفته کار و کارگر،پاسگاه انتظامی و انبار مواد ناریه با حضور فرماندهی نیروی انتظامی استان و شهرستان خوسف به بهره برداری رسید.
سردار شجاعی نسب از امنیت پایدار در منطقه به عنوان عامل مهم و تاثیرگذار در امر تولید و اقتصاد اشاره کرد و با تأسی از کلام سردار سلیمانی که “از جمهوری اسلامی بعنوان حرم دفاع کرد” یکی از راه های دفاع، قوی شدن در حوزه اقتصاد است.
فرمانده نیروی انتظامی استان از رشادت سرمایه گذاران و تلاش مدیران مجتمع معدنی صنعتی شادان قدردانی داشت و افزود؛مجاهدت اقتصادی در این منطقه از سرزمین ایران قطعا در سایه امنیت به ایران قوی کمک خواهد کرد.


سردار به مناسبت هفته کار و کارگر در جمع کارگران مجتمع معدنی صنعتی شادان از مجاهدت و مقاومت تمامی نیروها در جبهه تولید قدردانی کرد و افزود ایران سربلند امروز مدیون همین تلاش هاست.
دکتر رئیسی در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های صورت گرفته ،از همراهی همه جانبه بخش های امنیتی و انتظامی استان و شهرستان خوسف اشاره کرد و افزود یکی از مولفه های دست یابی به موفقیت در پروژه های مجتمع همین تعامل سازنده بخش های دولتی با بخش خصوصی است که قطعا در میزان تولید و رسیدن به اهداف نقش مهمی دارد.

روابط عمومی شرکت معادن و صنایع معدنی کارند صدر جهان

خبر های هفته

اردیبهشت ۲۲, ۱۴۰۳

زمان خبر

نگاه بلند مجموعه کارند صدر جهان؛ تولید همراه با علم/ انعقاد تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه صنعتی بیرجند با شرکت معادن و صنایع معدنی کارند صدر جهان

زمان مطالعه:

1

اردیبهشت ۲۲, ۱۴۰۳

زمان خبر

روز جهانی کار و کارگر، فرصتی برای قدردانی

زمان مطالعه:

1

اردیبهشت ۲۲, ۱۴۰۳

زمان خبر

فرمانده نیروی انتظامی استان در آئین بهره برداری از پاسگاه انتظامی و انبار مواد ناریه مجتمع معدنی صنعتی شادان عنوان کرد: امنیت از عوامل مهم و تاثیرگذار در تولید و اقتصاد است.

زمان مطالعه:

1

اسفند ۶, ۱۴۰۲

زمان خبر

به گزارش روابط عمومی مجتمع معدنی صنعتی شادان، در مورخ شنبه ۵ اسفندماه ۱۴۰۲ همزمان با فرارسیدن نیمه شعبان، مراسمی با حضور فرماندار شهرستان خوسف و نیروهای مهندسی و کارگری در معدن شادان برگزار شد.

زمان مطالعه:

1

بهمن ۱۶, ۱۴۰۲

زمان خبر

تلاش دانش بنیان مهندسان ایرانی، در چهارمین روز از دهه فجر، بهره برداری از سه پروژه معادن طلای شادان و آغاز ساخت یک کارخانه فرآوری طلا را ، برای مردم خراسان جنوبی، در بهشت معادن کشور به ارمغان آورد.

زمان مطالعه:

2

بهمن ۸, ۱۴۰۲

زمان خبر

حجت الاسلام فلسفی در این مراسم ضمن قدردانی از نیروهای مهندسی و کارگری که در جبهه اقتصادی در تلاش هستند افزود؛ .....

زمان مطالعه:

2

بهمن ۵, ۱۴۰۲

زمان خبر

این شرکت که پیش تر به عنوان شرکت دانش بنیان نوپا معرفی شده بود، پس از تلاش‌های شبانه روزی و با تولید محصول دانش بنیان بر مبنای مصوبه کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان، به عنوان شرکت تولیدی دارای فعالیت دانش‌بنیان نوآور معرفی شد

زمان مطالعه:

1

دی ۱۵, ۱۴۰۲

زمان خبر

برگزاری مراسم سالگرد شهادت سردار سپهبدحاج قاسم سلیمانی در مجتمع معدنی صنعتی شادان...

زمان مطالعه:

1