شرکت معادن و صنایع معدنی کارند صدر جهان

زمان خبر

زمان مطالعه:

1

قائم مقام شرکت سرمایه گذاری خوارزمی در بازدید از مجتمع معدنی صنعتی شادان عنوان کرد؛ کارند صدر جهان از شرکت های موفق در شرکت سرمایه گذاری خوارزمی است.

به گزارش روابط عمومی مجتمع معدنی صنعتی شادان، قائم مقام شرکت سرمایه گذاری خوارزمی و هیئت همراه در مورخ روز پنج شنبه ۱۴ دیماه سال جاری از پروژه های در جریان و سایر بخش های مجتمع معدنی صنعتی شادان بازدید کرد.

دکتر نعیمی در بازدید از سه پروژه توسعه ای و در حال تکمیل مجتمع معدنی صنعتی شادان، ابراز امیدواری نمود که با بهره برداری از واحد سیانید سدیم، انبار مواد ناریه و طرح صنعتی سارت،این مجتمع در سال آینده شرایط بسیار بهتری خواهد داشت.

وی همچنین در این بازدید از نزدیک شاهد تلاش های مدیران و مهندسان شرکت کارند صدر جهان قرار گرفت و ابراز امیدواری کرد که تمامی این پروژه ها در ایام دهه مبارک فجر امسال به بهره برداری برسد.

قائم مقام شرکت سرمایه گذاری خوارزمی با اشاره به تلاش های شرکت کارند صدر جهان درجهت ایجاد ارزش افزوده تاکید داشت که شرکت کارند صدر جهان یکی از شرکت های موفق در شرکت سرمایه گذاری خوارزمی است.

مدیرعامل شرکت کارند صدر جهان در این بازدید گزارشی از آخرین وضعیت ساخت و تکمیل سه پروژه مذکور، عملیات اکتشاف حین استخراج، توسعه هیپ های معدن، و همچنین آخرین وضعیت پروژه بزرگ کارخانه فلوتاسیون را به بازدید کنندگان اعلام داشت.

همچنین ایشان از حمایت های مالی و معنوی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی در یکسال اخیر قدردانی نمود.دکتر رئیسی با اشاره به موفقیت های کسب شده در شرکت کارند صدر جهان در چند سال اخیر، عنوان داشت که اهتمام به کار گروهی و همدلی در تمام سطوح مدیریتی، مهندسی و کارگری در مجتمع معدنی صنعتی شادان و حمایت های همیشگی شرکت های بالادستی موجبات این موفقیت ها را فراهم نموده است.

مهندس غلامی مدیر مجتمع معدنی صنعتی شادان ضمن اشاره به اعتماد شرکت های بالادستی به نیروهای جوان و متخصص تاکید کرد تا دستیابی به اهداف شرکت با تمام توان ادامه خواهیم داد.

در این بازدید آقایان خالصی( معاون شرکت ها و مجامع)، مصطفی پور ( معاون مالی و توسعه منابع)، و خلوصی ( مدیر حراست) به عنوان سایر مدیران شرکت سرمایه گذاری خوارزمی نیز حضور داشتند.

روابط عمومی شرکت معادن و صنایع معدنی کارند صدر جهان

خبر های هفته

اردیبهشت ۲۲, ۱۴۰۳

زمان خبر

نگاه بلند مجموعه کارند صدر جهان؛ تولید همراه با علم/ انعقاد تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه صنعتی بیرجند با شرکت معادن و صنایع معدنی کارند صدر جهان

زمان مطالعه:

1

اردیبهشت ۲۲, ۱۴۰۳

زمان خبر

روز جهانی کار و کارگر، فرصتی برای قدردانی

زمان مطالعه:

1

اردیبهشت ۲۲, ۱۴۰۳

زمان خبر

فرمانده نیروی انتظامی استان در آئین بهره برداری از پاسگاه انتظامی و انبار مواد ناریه مجتمع معدنی صنعتی شادان عنوان کرد: امنیت از عوامل مهم و تاثیرگذار در تولید و اقتصاد است.

زمان مطالعه:

1

اسفند ۶, ۱۴۰۲

زمان خبر

به گزارش روابط عمومی مجتمع معدنی صنعتی شادان، در مورخ شنبه ۵ اسفندماه ۱۴۰۲ همزمان با فرارسیدن نیمه شعبان، مراسمی با حضور فرماندار شهرستان خوسف و نیروهای مهندسی و کارگری در معدن شادان برگزار شد.

زمان مطالعه:

1

بهمن ۱۶, ۱۴۰۲

زمان خبر

تلاش دانش بنیان مهندسان ایرانی، در چهارمین روز از دهه فجر، بهره برداری از سه پروژه معادن طلای شادان و آغاز ساخت یک کارخانه فرآوری طلا را ، برای مردم خراسان جنوبی، در بهشت معادن کشور به ارمغان آورد.

زمان مطالعه:

2

بهمن ۸, ۱۴۰۲

زمان خبر

حجت الاسلام فلسفی در این مراسم ضمن قدردانی از نیروهای مهندسی و کارگری که در جبهه اقتصادی در تلاش هستند افزود؛ .....

زمان مطالعه:

2

بهمن ۵, ۱۴۰۲

زمان خبر

این شرکت که پیش تر به عنوان شرکت دانش بنیان نوپا معرفی شده بود، پس از تلاش‌های شبانه روزی و با تولید محصول دانش بنیان بر مبنای مصوبه کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان، به عنوان شرکت تولیدی دارای فعالیت دانش‌بنیان نوآور معرفی شد

زمان مطالعه:

1