شرکت معادن و صنایع معدنی کارند صدر جهان

زمان خبر

زمان مطالعه:

1

مجتمع معدنی صنعتی شادان، واحد برتر کشوری در گروه بهره برداری معادن

در همایش روز صنعت و معدن که با حضور وزیر صنعت ،مسئولان دولتی ،نمایندگان مجلس و فعالان صنعت و معدن کشور برگزار شد از شرکت معدن طلای شادان خراسان جنوبی به عنوان واحد برگزیده بهره برداری معادن قدردانی شد.  

به گزارش روابط عمومی مجتمع معدنی صنعتی شادان، داود رئیسی، مدیر عامل شرکت طلای شادان بر اساس گزارش ستاد بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن و بر پایه معیار‌های کارگروه انتخاب برگزیدگان به عنوان برگزیده بهره برداری معادن شناخته شد و تندیس زرین روز ملی صنعت و معدن را کسب کرد.  


همایش روز ملی صنعت و معدن با حضور مسئولان دولتی و فعالان اقتصادی بخش خصوصی در سالن اجلاس سران برگزار شد.  


مجتمع معدنی و صنعتی طلای شادان سال گذشته با حضور رئیس جمهور شهید به عنوان واحد برتر کشوری در گروه اکتشاف شناخته شد و مورد تقدیر قرار گرفت.

 
رئیس جمهور شهید سال گذشته در این همایش با اشاره به اینکه برخی استان‌های کشور، بهشت معادن هستند و باید از ظرفیت‌های این معادن برای اشتغال‌زایی و رشد اقتصادی مناطق مختلف و به خصوص روستا‌های اطراف خود این معادن استفاده کرد، افزود: سال ۱۴۰۱ سال احیای معادن بود و معادن کشور از حالت رکود خارج شد و سال ۱۴۰۲ نیز با تلاش صنعتگران، معدن‌کاران و دولت، مسیر احیای معادن با سرعت بیشتر ادامه دارد.  


روابط عمومی شرکت معادن و صنایع معدنی کارند صدر جهان

خبر های هفته

تیر ۱۱, ۱۴۰۳

زمان خبر

مجتمع معدنی صنعتی شادان،واحد برترکشوری در گروه بهره برداری معادن

زمان مطالعه:

1

خرداد ۲۶, ۱۴۰۳

زمان خبر

در بازدید دادستان محترم مرکز خراسان جنوبی از معدن ‎شادان عنوان شد؛ زحمات و تلاش های سرمایه گذاران و بهره برداران در دل کویر قابل تحسین است.

زمان مطالعه:

1

خرداد ۷, ۱۴۰۳

زمان خبر

معاون مالی و توسعه منابع شرکت خوارزمی و مدیرعامل شرکت توسعه مدیریت سرمایه خوارزمی آقای علی اکبر مصطفی پور در گفتگو با روابط عمومی در خصوص عملکرد سال گذشته و برنامه های آتی شرکت توسعه مدیریت سرمایه خوارزمی توضیحاتی ارائه نمودند.

زمان مطالعه:

۳

اردیبهشت ۲۲, ۱۴۰۳

زمان خبر

نگاه بلند مجموعه کارند صدر جهان؛ تولید همراه با علم/ انعقاد تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه صنعتی بیرجند با شرکت معادن و صنایع معدنی کارند صدر جهان

زمان مطالعه:

1

اردیبهشت ۲۲, ۱۴۰۳

زمان خبر

روز جهانی کار و کارگر، فرصتی برای قدردانی

زمان مطالعه:

1

اردیبهشت ۲۲, ۱۴۰۳

زمان خبر

فرمانده نیروی انتظامی استان در آئین بهره برداری از پاسگاه انتظامی و انبار مواد ناریه مجتمع معدنی صنعتی شادان عنوان کرد: امنیت از عوامل مهم و تاثیرگذار در تولید و اقتصاد است.

زمان مطالعه:

1