شرکت معادن و صنایع معدنی کارند صدر جهان

زمان خبر

زمان مطالعه:

۲ دقیقه

مدیرکل سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان‌جنوبی:در مجتمع معدنی صنعتی شادان، فعالیت های معدنی بسیار خوبی انجام شده است.

به گزارش روابط عمومی مجتمع معدنی صنعتی شادان؛ آریافر با تأکید بر این مطلب در جریان بازدید از مجتمع معدنی صنعتی شادان، خاطرنشان کرد: پیشرفت های این مجموعه در همه زمینه ها بسیار شگفت انگیز است.وی تصریح کرد: مجتمع معدنی صنعتی شادان با وجود نیروی متخصص، کارآزموده و قوی در راستای توسعه استان خراسان جنوبی، گام های ارزنده‌ای برداشته است.

مدیرکل سازمان صنعت، معدن و تجارت، اقدامات مجموعه هایی چون شرکت سرمایه گذاری خوارزمی و شرکت دانش بنیان معادن و صنایع معدنی کارند صدر جهان (بهره بردار معدن شادان) را در استان خراسان جنوبی، قابل تحسین خواند.

آریافر اظهار داشت: در این بازدید میدانی، برخی از مسائل مطرح شد که تلاش می کنیم با کمک به رفع آنها، مسیر توسعه این مجموعه را تسهیل کنیم.وی تأکید کرد: هدف این است که شرکت دانش بنیان معادن و صنایع معدنی کارند صدر جهان با چشم اندازهای ترسیم شده در راستای پیشرفت مجتمع معدنی صنعتی شادان و توسعه خراسان جنوبی را در کوتاهترین زمان ممکن محقق نماید.

مدیرعامل شرکت کارند صدر جهان نیز در این بازدید، ضمن تشریح شرایط موجود، گزارشی از اقدامات انجام شده از ابتدای کار تاکنون را ارائه کرد.رئیسی با اشاره به ذخایر معدنی با ارزش و غنی استان پهناور خراسان جنوبی، تأکید کرد: سرمایه گذاری در راستای توسعه زنجیره ارزش در هر کدام معادن مستعد استان می تواند در رونق اقتصادی خراسان جنوبی و ایران اسلامی تأثیر گذار باشد.

روابط عمومی شرکت معادن و صنایع معدنی کارند صدر جهان

خبر های هفته

اردیبهشت ۲۲, ۱۴۰۳

زمان خبر

نگاه بلند مجموعه کارند صدر جهان؛ تولید همراه با علم/ انعقاد تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه صنعتی بیرجند با شرکت معادن و صنایع معدنی کارند صدر جهان

زمان مطالعه:

1

اردیبهشت ۲۲, ۱۴۰۳

زمان خبر

روز جهانی کار و کارگر، فرصتی برای قدردانی

زمان مطالعه:

1

اردیبهشت ۲۲, ۱۴۰۳

زمان خبر

فرمانده نیروی انتظامی استان در آئین بهره برداری از پاسگاه انتظامی و انبار مواد ناریه مجتمع معدنی صنعتی شادان عنوان کرد: امنیت از عوامل مهم و تاثیرگذار در تولید و اقتصاد است.

زمان مطالعه:

1

اسفند ۶, ۱۴۰۲

زمان خبر

به گزارش روابط عمومی مجتمع معدنی صنعتی شادان، در مورخ شنبه ۵ اسفندماه ۱۴۰۲ همزمان با فرارسیدن نیمه شعبان، مراسمی با حضور فرماندار شهرستان خوسف و نیروهای مهندسی و کارگری در معدن شادان برگزار شد.

زمان مطالعه:

1

بهمن ۱۶, ۱۴۰۲

زمان خبر

تلاش دانش بنیان مهندسان ایرانی، در چهارمین روز از دهه فجر، بهره برداری از سه پروژه معادن طلای شادان و آغاز ساخت یک کارخانه فرآوری طلا را ، برای مردم خراسان جنوبی، در بهشت معادن کشور به ارمغان آورد.

زمان مطالعه:

2