شرکت معادن و صنایع معدنی کارند صدر جهان

زمان خبر

زمان مطالعه:

۲دقیقه

نشست بصیرتی بسیجیان مجتمع معدنی صنعتی شادان همزمان با آغاز هفته بسیج

ه گزارش روابط عمومی مجتمع معدنی صنعتی شادان در روز چهارشنبه اول اذرماه همزمان با آغاز هفته بسیج نشست بصیرتی با حضور سرهنگ مزگی نژاد برگزار شد.
وی با اشاره به آینده نگری و نگاه بلند امام در خصوص فرمان بسیج ۲۰ میلیونی در سال۵۸ بیان کردند که بخش زیادی از مشکلات کشور توسط این قشر بی ادعا و مخلص رفع می شود و به درستی یادآوری میشود کلام امام (ره)که بسیج لشکر مخلص خداست.
کارشناس مسائل سیاسی در این نشست با بیان اینکه همچنان درب مدرسه بسیج باز است،به اتفاقات روز در غزه اشاره داشت که تفکر بسیجی و جهادی حماس بود که توانست چهارمین قدرت ارتش جهان یعنی رژیم صهیونیستی را زمین گیر کند.
مزگی نژاد به اذعان صحبت دشمنان،گفت:آن چیزی که در انقلاب اسلامی مانده است،کار کرد بسیج است.
این مراسم که مزین شده بود با دعای پرفیض زیارت عاشورا با حضور سرهنگ مهدی زاده جانشین فرمانده ناحیه مقاومت سپاه شهرستان خوسف و نیروهای مهندسی و کارگری در محل پایگاه مقاومت بسیج شهید سردار حاج قاسم سلیمانی برگزارشد.

روابط عمومی شرکت معادن و صنایع معدنی کارند صدر جهان

خبر های هفته

اردیبهشت ۲۲, ۱۴۰۳

زمان خبر

نگاه بلند مجموعه کارند صدر جهان؛ تولید همراه با علم/ انعقاد تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه صنعتی بیرجند با شرکت معادن و صنایع معدنی کارند صدر جهان

زمان مطالعه:

1

اردیبهشت ۲۲, ۱۴۰۳

زمان خبر

روز جهانی کار و کارگر، فرصتی برای قدردانی

زمان مطالعه:

1

اردیبهشت ۲۲, ۱۴۰۳

زمان خبر

فرمانده نیروی انتظامی استان در آئین بهره برداری از پاسگاه انتظامی و انبار مواد ناریه مجتمع معدنی صنعتی شادان عنوان کرد: امنیت از عوامل مهم و تاثیرگذار در تولید و اقتصاد است.

زمان مطالعه:

1

اسفند ۶, ۱۴۰۲

زمان خبر

به گزارش روابط عمومی مجتمع معدنی صنعتی شادان، در مورخ شنبه ۵ اسفندماه ۱۴۰۲ همزمان با فرارسیدن نیمه شعبان، مراسمی با حضور فرماندار شهرستان خوسف و نیروهای مهندسی و کارگری در معدن شادان برگزار شد.

زمان مطالعه:

1

بهمن ۱۶, ۱۴۰۲

زمان خبر

تلاش دانش بنیان مهندسان ایرانی، در چهارمین روز از دهه فجر، بهره برداری از سه پروژه معادن طلای شادان و آغاز ساخت یک کارخانه فرآوری طلا را ، برای مردم خراسان جنوبی، در بهشت معادن کشور به ارمغان آورد.

زمان مطالعه:

2

بهمن ۸, ۱۴۰۲

زمان خبر

حجت الاسلام فلسفی در این مراسم ضمن قدردانی از نیروهای مهندسی و کارگری که در جبهه اقتصادی در تلاش هستند افزود؛ .....

زمان مطالعه:

2