شرکت معادن و صنایع معدنی کارند صدر جهان

زمان خبر

زمان مطالعه:

۳دقیقه

پروژه سارت میزبان مدیران شرکت های سرمایه گذاری خوارزمی و توسعه معادن صدر جهان بود.

به گزارش روابط عمومی مجتمع معدنی-صنعتی شادان در سوم آبانماه سال جاری مدیران ارشد شرکت های سرمایه گذاری خوارزمی و توسعه معادن صدر جهان از مجتمع و پروژه سارت بازدید کردند.دکتر جهانگیر معاون سرمایه گذاری و توسعه شرکت خوارزمی در این بازدید، برنامه و پروژه های جاری و پیش روی شرکت منجمله انبار ناریه را مورد بررسی قرار دادند.

مهندس ادیب فرد نیز که از نزدیک شاهد پروژه پایلوت سارت بود، افزود:در آینده نزدیک همانند گذشته با حمایت های شرکت طرح صنعتی سارت نیز به بهره برداری خواهد رسید.

مدیرعامل شرکت معادن و صنایع معدنی کارند صدر جهان در این بازدید ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های صورت گرفته بخصوص در پروژه سارت از اهمیت این پروژه برای افزایش بهره وری در فرآوری و به طبع ارزش افزوده آن برای مجموعه،گزارش داد.

دکتر رئیسی در ادامه این بازدید گزارشی از روند پروژه های در دست اقدام ارائه کرد و یادآور شد که اکنون شادان مسیر خود را پیدا کرده است و با تمام قدرت و با اتکا به دانش و تخصص مهندسان جوان برای آبادانی بیشتر منطقه و ایران تلاش خواهند کرد.

لازم به اشاره است در این سفر یک روزه به مجتمع معدنی صنعتی شادان، خلوصی سادات (مشاور محترم مدیرعامل و مدیر حراست شرکت خوارزمی، مهندس ادیب فرد (رئیس هیئت مدیره)، مهندس کشاورزی (عضو محترم هیئت مدیره و معاون فنی و برنامه ریزی شرکت توسعه معادن صدر جهان)، دکتر خلعت بری تنکابنی (مدیر محترم برنامه ریزی شرکت خوارزمی)،حضور داشتند.

روابط عمومی شرکت معادن و صنایع معدنی کارند صدر جهان

خبر های هفته

اردیبهشت ۲۲, ۱۴۰۳

زمان خبر

نگاه بلند مجموعه کارند صدر جهان؛ تولید همراه با علم/ انعقاد تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه صنعتی بیرجند با شرکت معادن و صنایع معدنی کارند صدر جهان

زمان مطالعه:

1

اردیبهشت ۲۲, ۱۴۰۳

زمان خبر

روز جهانی کار و کارگر، فرصتی برای قدردانی

زمان مطالعه:

1

اردیبهشت ۲۲, ۱۴۰۳

زمان خبر

فرمانده نیروی انتظامی استان در آئین بهره برداری از پاسگاه انتظامی و انبار مواد ناریه مجتمع معدنی صنعتی شادان عنوان کرد: امنیت از عوامل مهم و تاثیرگذار در تولید و اقتصاد است.

زمان مطالعه:

1

اسفند ۶, ۱۴۰۲

زمان خبر

به گزارش روابط عمومی مجتمع معدنی صنعتی شادان، در مورخ شنبه ۵ اسفندماه ۱۴۰۲ همزمان با فرارسیدن نیمه شعبان، مراسمی با حضور فرماندار شهرستان خوسف و نیروهای مهندسی و کارگری در معدن شادان برگزار شد.

زمان مطالعه:

1

بهمن ۱۶, ۱۴۰۲

زمان خبر

تلاش دانش بنیان مهندسان ایرانی، در چهارمین روز از دهه فجر، بهره برداری از سه پروژه معادن طلای شادان و آغاز ساخت یک کارخانه فرآوری طلا را ، برای مردم خراسان جنوبی، در بهشت معادن کشور به ارمغان آورد.

زمان مطالعه:

2