شرکت معادن و صنایع معدنی کارند صدر جهان

زمان مطالعه:

پیام مدیرعامل به مناسبت روز ملی صنعت و معدن

به نام خدای قادر متعال
پیشرفت و آبادانی ایران عزیز، مرهون و مدیون مجاهدت ها و تلاش های بی وقفه آنهایی است که در عرصه های مختلف اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی، هنری و… از هستی و توان خود مایه می گذارند و در این راه از هیچ کوششی دریغ نمی ورزند.
تعالی و توسعه اگر چه هم افزایی همه حوزه ها را می طلبد اما بدون تردید تعیین دهمین روز تیرماه به عنوان “روز صنعت و معدن” در تقویم مناسبت های ملی، نشان دهنده اهمیت این دو حوزه مهم در تحرک اقتصاد و در نتیجه پیشرفت و آبادانی میهن است.
در این میان شرکت معادن و صنایع معدنی کارند صدر جهان، به عنوان یک مجموعه معدنی با استفاده از توان و ظرفیت نیروی انسانی دلسوز، متخصص و متعهد، برای خود سهمی بسزا در توسعه ایران اسلامی تعیین کرده و در راستای تحقق این راهبرد کلان در تلاش و تکاپوست.
اینجانب با تبریک روز ملی صنعت و معدن به تمام کارآفرینان و تلاشگران حوزه های صنعت و معدن، به ویژه نیروهای خدوم و زحمتکش مجتمع طلای شادان که مایه افتخار شرکت معادن و صنایع معدنی کارند صدر جهان می باشند، امید آن دارم که بتوان با تعامل دستگاه های متولی و تصمیمات گره گشای حوزه های برنامه ریز و قانون گذار، هر روز بیش از پیش در زمینه عملیاتی شدن شعار سال؛ “مهار تورم، رشد تولید” و در حقیقت آبادانی و سربلندی ایران اسلامی گام برداریم.
داود رئیسی-مدیرعامل شرکت معادن و صنایع معدنی کارند صدر جهان

روابط عمومی شرکت معادن و صنایع معدنی کارند صدر جهان

خبر های هفته

اردیبهشت ۲۲, ۱۴۰۳

زمان خبر

نگاه بلند مجموعه کارند صدر جهان؛ تولید همراه با علم/ انعقاد تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه صنعتی بیرجند با شرکت معادن و صنایع معدنی کارند صدر جهان

زمان مطالعه:

1

اردیبهشت ۲۲, ۱۴۰۳

زمان خبر

روز جهانی کار و کارگر، فرصتی برای قدردانی

زمان مطالعه:

1

اردیبهشت ۲۲, ۱۴۰۳

زمان خبر

فرمانده نیروی انتظامی استان در آئین بهره برداری از پاسگاه انتظامی و انبار مواد ناریه مجتمع معدنی صنعتی شادان عنوان کرد: امنیت از عوامل مهم و تاثیرگذار در تولید و اقتصاد است.

زمان مطالعه:

1

اسفند ۶, ۱۴۰۲

زمان خبر

به گزارش روابط عمومی مجتمع معدنی صنعتی شادان، در مورخ شنبه ۵ اسفندماه ۱۴۰۲ همزمان با فرارسیدن نیمه شعبان، مراسمی با حضور فرماندار شهرستان خوسف و نیروهای مهندسی و کارگری در معدن شادان برگزار شد.

زمان مطالعه:

1

بهمن ۱۶, ۱۴۰۲

زمان خبر

تلاش دانش بنیان مهندسان ایرانی، در چهارمین روز از دهه فجر، بهره برداری از سه پروژه معادن طلای شادان و آغاز ساخت یک کارخانه فرآوری طلا را ، برای مردم خراسان جنوبی، در بهشت معادن کشور به ارمغان آورد.

زمان مطالعه:

2

بهمن ۸, ۱۴۰۲

زمان خبر

حجت الاسلام فلسفی در این مراسم ضمن قدردانی از نیروهای مهندسی و کارگری که در جبهه اقتصادی در تلاش هستند افزود؛ .....

زمان مطالعه:

2

بهمن ۵, ۱۴۰۲

زمان خبر

این شرکت که پیش تر به عنوان شرکت دانش بنیان نوپا معرفی شده بود، پس از تلاش‌های شبانه روزی و با تولید محصول دانش بنیان بر مبنای مصوبه کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان، به عنوان شرکت تولیدی دارای فعالیت دانش‌بنیان نوآور معرفی شد

زمان مطالعه:

1

دی ۱۵, ۱۴۰۲

زمان خبر

برگزاری مراسم سالگرد شهادت سردار سپهبدحاج قاسم سلیمانی در مجتمع معدنی صنعتی شادان...

زمان مطالعه:

1